Фінансові аспекти компанії завжди стоять на першому місці. Чітке виконання завдань, подача звітності в терміни, своєчасне і якісне оформлення документів – основа успіху та процвітання кожної компанії. Але не завжди є час виконувати все заздалегідь, або ж не вистачає спеціаліста в штаті.

Тому ми – команда професіоналів, створили фінансову компанію ANIRO, яка покликана допомагати та надавати бухгалтерські послуги як для виробництва, так і ІТ компаніям та торговим організаціям, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, допомога із документообігом та багато іншого.

Компанія була створена у 2019 році у місті Львів амбіціозними та молодими фахівцями. Кожен співробітник – професіонал своєї справи, має спеціальну фахову освіту та практик з великим стажем роботи. 

Заощаджуйте свій час та бюджет вашої організації, звернувшись до нас. Консультації в нашій компанії надаються якісно та оперативно. 

Щодо всіх питань, стосовно бухгалтерського аутсорсингу, щоб зекономити ваш час, ми надаємо відповіді у телефонному режимі та на електронну пошту.

Опираючись на законодавство України, вивчаючи сучасні аспекти бухгалтерських основ та маючи велику матеріальну та технічну бази – ми позиціонуємо себе як потужну організацію.

Працюємо із сучасними програмами, включаючи: 1С, SAP, QuickBooks, Zoho Tools, FieldOne, Avalara (AVAtax), Jira.

Дистанційно ви можете отримувати якісні послуги з усіх фінансових питань. Гарантуємо професіональний підхід, чесну та прозору систему оплати та надійний супровід з нашого боку.